پاسخ پرسش های پرتکرار

شما میتوانید از طریق فرم درخواست مرجوعی در پروفایل ، صفحه تماس با ما و تلفن درخواست خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت سفارش و دریافت ایمیل تایید میتوانید مبلغ سفارش را به صورت واریز مستقیم یا کارت به کارت انتقال دهید. در صورت تمایل به خرید در وزن بالاتر و پرداخت بصورت اعتباری خواهشمندیم با دفتر مرکزی کود آرین تماس بگیرید.

تمام تلاش تیم آرین ایجاد رضایت مشتریان و مصرف کنندگان عزیز کود آرین می باشد، در صورت تمایل به بازگرداندن کالا پس از تکمیل فرم مرجوعی مبلغ پرداختی پس از کسر هزینه های حمل و نقل به خریداران عزیز بازگردانده می شود

سفارش ثبت شده شما پس از حداکثر دو روز کاری تحویل پست یا سرویس های حمل و نقل استانی می شود تا در اسرع وقت در اختیار شما قرار گیرد.

نمایندگان رسمی کودهای ارگانیک آرین دیبا در سطح کشور دارای کدهای تخفیف بصورت محدود هستند که در صورت تمایل می توانند کد تخفیف را در اختیار خریداران عزیز قرار دهند تا از امکانات ویژه بهره مند شوند.

به دلیل حساسیت در شیوه محلول پاشی و متاسفانه عدم رعایت نحوه صحیح مصرف در اکثر موارد، توصیه نمی شود.(در شیوه صحیح مصرف باید زمان آب پاشی به سه قسمت تقسیم شده، در یک سوم اول زمان آبیاری فقط آب و در یک سوم دوم محلول آب و کود و در یک سوم آخر فقط آب داده شود که در صورت رعایت نکردن آبیاری آخر و اگر کود روی برگ گیاهان باقی بماند احتمال آسیب و سوختگی دارد)

مصرف هم زمان کود آرین با کودهای حیوانی مجاز است. در مورد انواع کودهای شیمیایی با توجه به اینکه کود آرین یک غذای کامل گیاه است و حاوی همه عناصر ماکرو و میکروی مورد نیاز گیاه می باشد، در صورتی که خاک و منطقه مورد کشت شرایط خاص و یا کمبود شدید بعضی از عناصر مورد نیاز را نداشته باشد نیازی به استفاده از انواع دیگر کود نیست و اصولا هدف از تولید این کود معدنی خارج کردن انواع مواد شیمیایی از چرخه غذایی است.

بله، قطعا و حتما مد نظر داشته باشند که با توجه به سن و شرایط درخت با فاصله مناسب از تنه درخت و در عمق مشخص کود چال شود

کود آرین تاریخ انقضاء ندارد

با توجه به اینکه کود آرین یک غذای کامل گیاه است، برای همه انواع کشت( زراعت، باغبانی، گلخانه ای و آپارتمانی ) استفاده می شود.

بله، کود آرین دارای گواهی ثبت کودی از موسسه تحقیقات خاک و آب کشور تحت نظارت وزارت جهاد کشاورزی می باشد. همچنین دارای تفاهم نامه با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی است

کود آرین 100% داخلی بوده و هیچ ماده اولیه وارداتی ندارد

برای نتیجه گیری عالی بهتر است از ابتدای دوره کشت و طبق دستورالعمل داده شده کوددهی انجام شود، اما در صورت استفاده از نیمه زمان کوددهی، بی تاثیر نخواهد بود و همچنین خاک برای دوره های بعدی آماده خواهد شد