درباره ی ما

دوست شما و گیاهان هستیم

نام تجاری آرین دیبا (شرکت تکسا سایش پارت)، یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان و خدمتگزاران فعال در حوزه‌ی کود ارگانیک و معدنی در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به کشاورزان و باغداران سراسر کشور ارائه کند.
تحت عنوان این برند بیش از 50 نیروی انسانی متخصص و از طریق دفاتر نمایندگی، توانسته است به بخش زیادی از کشور خدمات رسانی کند

هم‌اینک، نیروی انسانی آرین دیبا را 30 دانش آموخته در رشته های مختلف تشکیل می دهند و دفاتر نمایندگی این شرکت در کشور با فعالیت در بخش‌های مختلف این سازمان مشغول ارائه خدمات به مصرف کنندگان عزیز هستند.
در پیمودن مسیر پیشرفت و خدمت رسانی به مشتریان توجه و اهمیت ویژه به نیروی انسانی را به عنوان یکی از اصلی‌ترین ارکان شرکت در دستور کار قرار داده است. برقراری ارتباط مداوم میان مدیران، کارکنان و نمایندگان در سطوح مختلف شرکت از جمله فعالیت‌هایی بوده است که تاکنون استحکام خانواده ی آرین دیبا را محقق ساخته است.
این مرکز با هدف ارتقای سطح سلامت و افزایش بهره وری و خودکفایی کشاورزی برای ارایه محصولات با کیفیت بالاتر به جامعه، به طور مستمری و هم‌گام با آخرین تغییرات تکنولوژی برای مصرف کنندگان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

اعداد بهترین معرف ما هستند

4800 +
Curated Products
+
Curated Products
+
Product Categories
5/5
در تولید میوه های ما با کود آرین دیبا تفاوت چشمگیر و رشد قابل توجه گیاهان را شاهد بودیم، افزایش زمان نگهداری و هزینه ی کمتر تولید به ما برای فروش محصولات با قیمت مناسب تر و کیفیت بهتر به مصرف کنندگان کمک کرد.
جناب مهندس آزادی، تولید کننده برتر استان گلستان

عضو انجمن ارگانیک ایران

تمامی محصولاتی که تحت عنوان آرین دیبا به فروش میرسد، از منابع طبیعی استخراج و تولید میشوند، افتخار این راه داریم که اعلام کنیم کودهای معدنی و ارگانیک آرین دیبا در لیست برترین محصولات وزرات جهاد و کشاورزی در سال 1399 قرار گرفته است.

مصارف مختلف کودهای معدنی

پروژه های برتر

همکاران ما در آرین دیبا در تمامی سالها تلاش خود را جهت خدمت رسانی به سازمان ها و کشاورزان و مردم عزیز کرده اند.
جهت آشنایی بیشتر با فعالیت های ما،  می توانیم از تعداد محدودی از همراهی ما در پروژه های فضای سبز و تولیدی نام ببریم.

مرکز همایش های اجلاس سران

باغ گیاه شناسی ایران

فضای سبز مناطق